Vedení účetnictví

 

Víte co si představit pod pojmem účetnictví na klíč? Je to jednoduché.
Nemusíte nic dělat, my vše uděláme a vyřešíme za Vás. 
Jsme schopni přizpůsobit se účtování pro jakýkoliv obor, ve kterém podnikáte. Co umíme?

  • Zpracovat všechny doklady, které oběhnou Vaší firmou každý den

  • Zkontrolovat úplnost a správnost zpracovaných dokladů

  • Sestavit podklady pro přiznání DPH, daně z příjmu PO, silniční daně, daně z nemovitosti atd.

  • Vytvořit měsíční závěrku i uzávěrku Vašeho účetnictví

  • Spolupracujeme jak s auditory, tak i daňovými poradci

 

Naše práce je rychlá, přehledná a efektivní. Rozumíme, že se chcete věnovat především Vašemu podnikání, obchodu, službám a potřebám Vašich zákazníků.

 

Záložka Příběhy našich klientů

Účetní na mateřské

Společnost nechtěla ztratit účetní tím, že odejde na mateřskou a místo ní nastoupí nová. Paní účetní nechtěla na dovolené vše zapomenout. Společnost nám svěřila účetnictví a postupně jak maminka mohla pracovat, jsme jí účetnictví vrátili. Společnost nepřišla a svoji spolehlivou účetní a účetní zůstala v kontaktu s účetnictvím bez stresu.  

 

Pořádek v daních

Klient dostával pokuty za pozdní zaslání KH, úroky z prodlení. Měl nedoplatky na daních a na jiných přeplatky. Ukázali jsme mu přístup do DIS (Daň. informační schránky), provedly inventuru zůstatků daňových účtů, navrhli, co udělat. Dnes už nedostává z FÚ žádné dopisy, na daních nic nedluží ani nemá přeplatky, pravidelně si kontroluje zůstatky.

 

Ze ztráty k zisku

Holdingová společnost koupila 3 společnosti, které byly ve ztrátě. Stavu hospodaření odpovídalo i jejich účetnictví, za účetní služby platila každá přes 20 tis za měsíc. Pomohli jsme nastavit účetní SW, procesy, rekonstruovat účetnictví. Dnes jsou společnosti v zisku a účetnictví zvládá interní účetní.

 

E-shop a elektronické faktury

Účetní faktury z e-shopu tisknul a manuálně zadával do účetnictví. Za co si nechával platit a kvůli času stráveném nad fakturami ztrácel přehled nad ostatními transakcemi. Vytvořili jsme proces elektronického importu faktur do účetnictví a za ušetření čas jsme poradili e-shopu jak na DPH, pokladnu, zásoby. A to vše za méně peněz, než platil předešlému účetnímu.